facebook

Hakkımızda

nelergeldineler.com un  doğuşu.

2010’da tüketiciye en doğru hizmet modeli olan online mağazacılığı seçenTeknobar Elektronik Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.  bu süreçte İstanbulda’dan binlerce müşteriye hizmet etmiştir.

2000’li yıllarda internetin hayal edilemeyen bir şekilde, zaman ve mekan farkı gözetmeksizin ilerleyişi, onu yaşam şeklimizin merkezine yerleştirdi.

Bu hızlı değişim hem fiziksel hem de zihinsel sınırları ortadan kaldırdı, neredeyse internetsiz bir yaşam düşünülemez oldu.

Teknolojiye sahip olmanın ve kullanmanın kolaylaşması internet kullanımı ve kültürünün yaygınlaşmasını sağlarken güvenlik alanındaki gelişmeler ve yine internetin sağladığı sınırsız ve anında bilgi paylaşımı, online satışa olan güveni arttırdı. Büyük şehirlerde yaşanan zamansızlık, küçük şehirlerde arzın eksikliği karşısında bulunduğumuz yerden tüm ürünleri inceleyerek, karşılaştırarak ve araştırarak alışveriş yapabilme ayrıcalığı online satışın payını inanılmaz bir hızla artırdı ve bu büyüme katlanarak devam etmektedir.

Perakende mağazacılığında kazanılan tecrübe, kurulan güçlü ve uzun vadeli tedarikçi ilişkilerinin yanı sıra, 2011 yılında e-ticaret için doğru ortamın oluşması nelergeldineler.com  un doğmasını sağlamıştır.  sadece online satış ve nelergeldineler.com  markası ile devam etme kararı aldı. Bu alandaki iş geliştirme çalışmalarını ve yatırımlarını artırarak devam ettirmektedir.

Mutluluğunuz bizim için önemlidir.

nelergeldineler.com  geçmişten gelen tecrübeyle tüketicinin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için çalışıyor. Mağazalardaki güler yüzlü ve sıcak hizmetini internet üzerinde de hissettiriyor. Sürekli yatırım yaparak, tedarikçi ilişkilerini geliştirerek en yeni, en güncel ürünleri uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturuyor. Bankalar ile geliştirilen iş ortaklıkları, bu ürünlerin aynı zamanda çok uygun ödeme koşulları ile tüketiciye sunulmasını sağlıyor.

nelergeldineler.com  tüketiciyle kurduğu empati ve Ar-Ge’ye verdiği önemle pek çok konuda liderlik yapıyor;     Sadece 3D Secure Güvenli Ödeme Sistemi kullanarak alışveriş yapanlarla birlikte henüz yapmamış olanları da koruyor ,

128 bit SSL sertifikası,

Kapıda Kredi Kartı Ve Nakit ödeme avantajı (Tüm Türkiye’de),

Türkiye’nin her yerinden 0212 511 11 42 çağrı hattı,

Kapıda Ödeme İmkanı VE Ücretsiz kargo imkanı,

Siparişin her aşamasında sms ve mail ile bilgilendirme,

Önce başardık, sonra sloganımız oldu.

nelergeldineler.com  ekibi olarak bizler, onlarca kategoride sunduğumuz ürünleri sadece satışı yapılan paketler olarak görmüyoruz. Biliyoruz ki bu alışverişle istenen mutluluktur. Satış öncesi ve satış sonrası tüm aşamalarda bu mutluluğa gölge düşürecek engelleri önlemek için çok çalışıyoruz. Bu çabanın sonucunda %99,7’ye varan memnuniyet geri dönüşleri bizi daha iyisi için motive ediyor, işimizin her aşamasını “memnuniyetle” yapıyoruz.