facebook

Teslimat Şartları

Teslimat Şartları

İtiraf etmeliyiz ki, siparişinizi aynı gün gönderdiğimizde içimizi inanılmaz bir haz kaplıyor. Bu yüzden aldığımız siparişleri aynı gün kargoya vermek üzere çalışıyoruz. Aynı gün kargolama konusunda 2011- 2012 yılında %74'lük bir oran tutturduk. 2013 hedefimiz en az %90 seviyelerine çıkmak. Bunun için çalışmaya ve  yatırımlara devam ediyoruz.

Ödemelerinizi kredi kartınız ile veya havale yapabilirsiniz. Havale ile ödeme yaptığınızda ödemeniz hesabımıza geçer geçmez bir uyarı e-postası aldığımız için ayrıca bildirim yapmanız gerekmez.. Bu arada kredi kartınız ile yaptığınız ödemelerde harcamanızın ekstrenizde  PAYU. veya Nelergeldineler.com olarak görüneceğini hatırlatmak isteriz.

Siparişleriniz 1-3 işgünü içinde kargoya verilir. Siparişlerinizi takip etmek için üst kısımdaki "Hesabım" bölümünü kullanabilirsiniz.  Teslimat anında tarafınızdan herhangi bir ödeme talep edilmeyecektir. Kargo bedeli siparişiniz sırasında ödemenize eklenir. Teslimat sırasında teslimat adresinde kimsenin bulunmaması durumunda kargo sorumlusu sizin için kargo şirketinin telefon numarasını ve şube adresini içeren bir haber formu bırakacaktır. Haber formununun bırakılmasını takip eden iş günü itibariyle aynı adrese ikinci uğrama gerçekleştirilecektir. 2 gün içinde haber formu üzerindeki telefon numarasını arayış evde siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirdikten sonra teslimat gerçekleştirilecektir.

Kredi kartı ile yapılan alışverişlerin iade ödemesi, alışveriş yapılan karta yapılmaktadır, başka bir karta veya nakit olarak iade yap?lamamaktadır. Kredi kartlarına yapılan iadeler, Nelergeldineler.com 'un talimatından sonra, bankaya bağlı olarak 1-3 hafta içerisinde kart hesabınıza geçmektedir.

Ürünün kutudan arızalı veya hasarlı olarak çıkması ile ilgili lütfen Garanti Şartları bölümüzü okuyunuz. Ürünün hasarsız ve kusursuz olarak müşterinin eline ulaşmasının ardından yapılan iadelerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenmelidir. Bu durumda ürünün alıcı ödemeli olarak tarafımıza gönderilmesi halinde ürün kabul edilmeyecektir.

Ürün iade talebi ile elimize ulaşmasının ardından alışveriş yapılan kredi kartına, alışveriş sırasında kesin kargo ücreti haricindeki ürün tutarı iade edilecektir. Kargo dahil satışlar için tüm tutar iade edilecektir. İade tutar, ancak alışverişin gerçekleştirildiği kredi kartına iade edilebilir. Farklı herhangi bir kredi kartına veya nakit olarak iade edilemez.

Göndermiş olduğumuz üründe herhangi bir hata, yanlışlık veya bozukluk yoksa, ambalajı açılmadan, bir hafta içinde size gönderdiğimiz şekilde bize geri gönderirseniz, ürün iadeniz kabul edilebilir.

Siparişin üzerinden 1 haftayı aşan sürede ürün iadesi kabul edilmemektedir.

Kırık hasarlı, yanlış veya eksik ürün gibi iadeler kurye kapınızdayken tutanak tutulduğu takdirde kabul edilecektir. Kargo şirketinden paketi teslim aldığınıza dair imza, ürünü hasarsız ve doğru teslim aldığınızı belirten bir imzadır. Teslim aldınıza dair imzayı attığınız andan itibaren kargo şirketi görevini tamamlamış sayılacaktır. Bu nedenle kurye kapıdayken paketi açıp, kontrol ediniz hasarlı veya sorunlu ürünleri teslim almayınız korgo kuryesine  tutanak tutturun ve ürünü tarafımıza kargo tutanagı ile aynı kargo ile gönderin.

Kurumlar tarafından satılan ürünlerin iade faturaları, kişilere kesilmiş olan faturaların orijinalleri olmadan ürün iadesi kabul edilmemektedir.

İade edilen ürün bedelleri ürün elimize ulaştıktan sonra size iade edilir. Ürün bedelinin hesabınıza geçmesi çalıştığınız bankaya göre değişmektedir, bu süreye bizim müdahale etme hakkımız yoktur.

Sorunsuz teslim edilen ürünlerin iade kargo ücreti alıcıya, diğer durumlarda bize aittir.

Siparişinizi kargolama sürecine girmeden önce iptal etmek için info@nelergeldineler.com 'a sipariş iptal talebinizi yapabilirsiniz. Bu şekilde siparişinizi iptal etmeniz halinde siparişinizden herhangi bir kesinti gerçekleşmeden sipariş tutarınız alışverişi gerçekleştirmiş olduğunuz kredi kartınıza veya banka hesabınıza iade edilecektir. Havale ile yapılan ödemelerde tutarın tam ve eksiksiz olarak hesabınıza iade edilebilmesi için e-postanıza hesap numaranızı eklemenizi tavsiye ederiz.

Kargolama sürecine girmiş siparişlerinizin iptali halinde kargonun tarafına ulaşması durumunda kargo kabul etmeyerek kargonun tarafımıza geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde iptal işlemine giren siparişlerinize ait tutar alışverişi gerçekleştirdişiniz kredi kartınıza kargo tutarı düşülerek iade edilecektir.

Sabit kargo ücreti uygulamamızla, dilediğiniz kadar ürünü tek bir kargo ücreti ödeyerek satın alabilirsiniz. Böylece kargo maliyetinizi düşürebilir ve ürünlerimize daha uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz..